wykrzyknik

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego - rok szkolny 2024/2025

2 lutego 2024

Informujemy, iż rozpoczyna się rekrutacja do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym.

W terminie od 19 lutego do 15 marca 2024r. rodzice dzieci z rocznika 2018 zamieszkałych na terenie Gminy Tarnowo Podgórne dokonują zapisu dziecka do oddziału przedszkolnego poprzez stronę internetową:

W przypadku, gdy Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym jest placówką pierwszego wyboru, rodzic/opiekun prawny składa w sekretariacie szkoły:

• wypełniony elektronicznie wniosek, podpisany przez oboje rodziców/opiekunów prawnych,
  • dokumenty potwierdzające spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym (tabela z kryteriami i punktacją znajduje się w uchwale nr LXIV/1092/2023 Rady Gminy Tarnowo Podgórne z dnia 24 stycznia 2023r.).

Informator dla rodziców przygotowany przez Gminę w związku z rekrutacją 2024 w Gminie Tarnowo Podgórne (link).