przybory do rysowania

Daj przedmiotom drugie życie

30 listopada 2023
Drogi Uczniu, Szanowny Rodzicu,
jeśli masz w domu w dobrym stanie:
  • rolki po ręcznikach papierowych i papierze toaletowym,
  • niepotrzebne sznurki, sznureczki, wstążki i wstążeczki, cekiny i inne ozdoby,
  • zbyteczne taśmy klejące, zszywacze i dziurkacze, talerzyki papierowe i kubeczki plastikowe, patyczki po lodach albo szaszłykach,
  • nieprzydatne papiery białe i kolorowe do rysowania - w każdej ilości,
  • zbędną bibułę, plastelinę, modelinę czy inne materiały plastyczne,
  • przeterminowane ziarna grochu czy fasoli, a także przeterminowany makaron, które nie nadają się już do jedzenia, a z których można zrobić fajne wyklejanki,
Nie wyrzucaj! Podaruj wychowankom świetlicy! Uczniowie w świetlicy wyczarują z tego prawdziwe cuda. Prosimy nie kupuj nowych rzeczy, podaruj świetlicy to, co jest niepotrzebne w domu. Przynieś je do szkoły i włóż do złotego pudła w łączniku. Zbiórka trwa od czwartku 30 listopada do czwartku 7 grudnia 2023r.

Bardzo dziękujemy!
Wychowawcy świetlicy