chemia

Chemia niejedno ma imię...

17 października 2021
Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice!

Zachęcam do udziału w wykładach z cyklu "Chemia niejedno ma imię".

Pierwszy wykład w tym roku szkolnym nawiąże do tematyki, za którą przyznano Nagrodę Nobla z chemii kilka dni temu. Już 19 października 2021 roku, we wtorek, o godzinie 13:30, dr Szymon Buda wygłosi wykład pod tytułem "Po drugiej stronie lustra - krótka historia syntezy asymetrycznej". Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli i uczniów. Wykład jak zawsze będzie nagrywany i możliwy do odtworzenia w późniejszym terminie.

Na wykład nie trzeba się zapisywać - wystarczy polubić profil Facebookowy Wydziału Chemii UJ. Po wykładzie będzie możliwość wygenerowania certyfikatu uczestnictwa.

Zapraszamy nauczycieli i uczniów!

Nauczyciel chemii
Dorota Mizera